Domů USA Kalifornie Los Angeles

Los Angeles

Půjčovna aut v Los Angeles

Los Angeles je obrovská metropole. Žije v ní přes 18 milionů obyvatel. Od Riverside na východě až po Santa Monicu na západě je šíře města přes 120 km. Na rozdíl od New Yorku či jiných velkých měst v USA se Los Angeles táhne přes mnoho oblastí a většina z nich je zastavěná soukromými rodinnými domy. Vysoké stavby jsou zde spíše vzácností. V plošně rozlehlém městě, jako je Los Angeles, není vhodnější cesta jak město poznat, než pronájem auta.

Los Angeles představuje okouzlující a extrovertní aspekty americké společnosti. Město proslulo díky hollywoodskému filmovému průmyslu, panským sídlům v Beverly Hills, Disneylandu a zlatým plážím v Malibu, Orange County či Venice. "Město Andělů" je též hlavním mediálním, obchodním a kulturním centrem a také je domovem jednoho z nejznámějších basketbalových týmů v historii - Los Angeles Lakers.

Pro cenovou nabídku pronájmu vozu prosím vyplňte formulář níže.

Pronájem vozu v Los Angeles

Řízení auta v Los Angeles

Pronájem vozu je pro každého návštěvníka Los Angeles zásadní. Rozlehlost města je taková, že prokazatelně neexistuje jiná alternativa volného pohybu v něm. Letiště LAX je vzdáleno 26 km jihozápadně od města, kde je ještě několik dalších letišť, která operují v oblasti metropole (např. Long Beach, Burbank, Ontario a Anahaim). Tato letiště by pro Vás mohla býti vhodnějšími v případě, že do Los Angeles dorazíte domácím letem.

Veřejná doprava není nejsilnější stránkou Los Angeles. A to ani v případě dopravy z letiště. Pronájem vozu je nejjednodušší a ideální způsob, jak se po městě, jeho atrakcích a okolí dopravovat. Metropole má ohromnou síť dálnic poskytující mnoho alternativních tras i ve špičce. V každém případě doporučujeme vybavit se GPS navigací či alespoň podrobnými mapami, protože při takto husté infrastruktuře může být orientace ztížená.

Díky výhodnému a efektivnímu umístění našich poboček našich dodavatelů může Ofran nabídnout svým zákazníkům možnost optimálně předem dobře naplánovat cestování po Los Angeles a Kalifornii vůbec.

Kategorie vozů se dělí na malé, kompaktní, střední, luxusní a dodávky - minivany. Všechny vozy všech kategorií jsou vybaveny automatickou převodovkou. Silniční asistenční služba je dostupné 24 hodin denně, ať už se nacházíte ve velkém městě či na venkově.

Vezměte, prosím, na vědomí, že je velmi doporučeno plánovat jízdu autem v Los Angeles předem. Chystáte-li se cestovat zde autem sami, ujistěte se, že nevyužíváte jízdní pruh "carpool only". Tento je určen pouze pro vozy obsazené dvěma a více pasažéry.

Los Angeles je skvělá vstupní brána do státu Kalifornie, Nevady či oblasti západního pobřeží. Pokud plánujete cestu dále do San Francisca, nejjednodušší způsob je jet po Intersate 5. Popřípadě Route 101 nabídne krásnou jízdu podél útesů Tichého oceánu. Do San Diega se dostanete asi po 2 hodinách jízdy na jih po Intersate 5.

Kromě toho Intersate 15 vede z oblasti Ontario až do Las Vegas. Vede pouští Mojave, proto myslete na dostatečnou zásobu benzínu. Vzdálenosti mezi čerpacími stanicemi mohou být velmi dlouhé. Pokud plánujete cestu do Flagstaff v Arizoně, zvažte cestu po Route 40. Phoenix je na tuto napojen silnicí Interstate 10 poblíž Riverside.

Přejeme Vám bezpečnou a příjemnou cestu.

Jen pár kliků a je hotovo.

Jsme Vám k dispozici před i po pronájmu.

S námi již předem víte, co kolik stojí.

Pouze od renomovaných půjčoven.