Domů USA Florida profile

Floridě

Půjčovna aut na Floridě

Jestli Vás láká představa trávení dovolené poleháváním na pláži, odpočinek v županu, hraní golfu nebo yachtaření, Florida je místem pro Vás. Florida je domovem Disneyworldu a Kennedyho vesmírného centra. Užijete si zde slunce po celý rok. Florida je mnoha Američany i cizinci považována za perfektní destinaci pro únik od každodenních starostí.

Vzhledem k tropickému klimatu nalezneme na Floridě mnoho močálů, jezer a řek. Florida je domovem nespočetného množství druhů ptáků a hmyzu - opravdový ráj pro přírodní nadšence. Na písečných plážích si můžete užít všechny druhy vodní sportů, které si dokážete představit. Na ostrovech Keys Islands naleznete některá z nejlepších potápěčských center na světě. A to jsme ještě ani nezmínili všechny ty zábavní parky, které se nachází v Orlandu a Tampě. Florida je ve všech směrech jedinečným celoživotním zážitkem pro mladé lidi tělem či duchem. Není lepšího způsobu, jak si užít dovolenou na Floridě, než s půjčeným autem.

Hledáte srovnání cen pronájmu auta na Floridě? Pokračujte na náš vyhledávač.

Pronájem auta na Floridě

Řízení vypůjčeného auta na Floridě

Florida je rovinatým státem s vynikajícím podnebím a ideálními podmínkami pro řízení. A navíc je půjčení auta na Floridě levnou záležitosti. Florida není rozlehlý stát, a to ani v americkém měřítku. Cesta mezi jednotlivými destinacemi může trvat pouze několik hodin. Například cesta z Orlanda do Miami obvykle trvá pouhé 4 hodiny a po cestě je umístěno mnoho turistických atrakcí.

Ofran zajišťuje na Floridě služby mnoha autopůjčoven, například půjčovny Alamo nacházející se na všech hlavních letištích. K dispozici jsou auta různých výkonných tříd od malých, kompaktních, středních a luxusních až po minivany. Všechna půjčovaná auta mají automat. Chcete-li prozkoumat Floridu, připomínáme Vám, že autopůjčovny zajištěné prostřednictvím Ofranu nabízí jednosměrnou cestu bez příplatku a nonstop servis, ať už se nacházíte ve velkém městě nebo na venkově.

Autopůjčovna Alamo zaručuje nabídku nejmladšího sortimentu aut k zapůjčení napříč celou Severní Amerikou. Většina aut je mladších než 6 měsíců, včetně největší kategorie 4x4. Na letištích v Miami a Orlandu je možnost vybrat si z několika modelů aut z každé skupiny.

Půjčení auta na Floridě je jednoduché, rychlé a nekomplikované. Florida má excelentní silnice, které Vás snadno dovezou na prázdniny ve Fort Lauderdale nebo Palm Beach či do krásného Tampského zálivu.

Přejeme Vám příjemnou a bezpečnou cestu.

Jsme Vám k dispozici před i po pronájmu.

Jen pár kliků a je hotovo.

S námi již předem víte, co kolik stojí.

Pouze od renomovaných půjčoven.