Domů USA Kalifornie

Kalifornii

Půjčovna aut v Kalifornii

Kalifornie je jeden z nejrozmanitějších států USA. Sahá od obřích Redwoodských lesů po Poušť Mojave. Od národního parku Yosemite a Death Valley na východě po přimořská města San Francisco a Los Angeles na západě. Má nádhrené útesy, slavné vinice v údolí Napa, nespočet lázeňských resortů a samozřejmě Beverly Hills a Silicon Valley.
Kalifornie je nejlidnatějším státem USA (má více než 37 milionů obyvatel) a je třetím největším státem. Kalifornii omývá Atlantský oceán a je domovem Holywoodu a filmového průmyslu, ale pro Američany je to především automobilový ráj. Jediným efektivním způsobem, jak cestovat po Kalifornii je automobilem, protože mírně řečeno veřejná doprava není nejsilnější stránkou Kalifornie. Proto je víc než žádoucí pro místní obyvatele auto vlastnit a pro turisty si auto pronajmout. Je to nejjednodušší, nejrychlejší a nejlevnější způsob, jak cestovat, dokonce i z letiště do města.

Pro zjištění ceny za půjčení auta v Kalifornii - klikněte zde

Půjčení auta v Kalifornii

Řížení půjčeného auta v Kalifornii

Jak již bylo zmíněno, v Kalifornii jsou velké vzdálenosti mezi jednotlivými místy, což dělá veřejnou dopravu méně významnou a půjčení auta nezbytným. Pronájem auta v Kalifornii je doporučený ať už plánujete zůstat v oblasti Los Angeles nebo cestovat po otevřené přírodě. Ofran zprostředková v Kalifornii služby hlavních autopůjčoven jako je například společnost Alamo, která má své pobočky na všech významných letištích, zejména v Los Angeles a oblasti San Franciska. Půjčovaná auta se dělí do kategorií podle třídy na malé, kompaktní, střední a luxusní vozy a také nabízí minidodávky. Všechny auta mají automatické řazení. Asistenční služby jsou dostupné, ať už jste ve velkém městě nebo na venkově.
Výhodné umístění a prvotřídní služby, které Ofran nabízí svým zákazníkům, zvyšuje jejich možnost optimálně naplánovat svou cestu po Kalifornii.

Autopůjčovna Alamo nabízí nejmladší vozový park z celé severní Ameriky. Většina z nich je mladší než 6 měsíců. Nabízí nejširší škálu výběru vozů 4x4 a umožňuje jednosměrné půjčení auta.
Na hlavních letištích si můžete vybrat z mnoha modelů v každé vozové třídě. Navíc všechny autopůjčovny v Kalifornii umožňují až 3 další řidiče (nad 25 let) zdarma.

Na rozdíl od ostatních států USA je Kalifornie rozlehlou zemí a většina atrakcí je umístěna daleko od obydlených oblastí.
Nezapomeňte se na cesty vybavit dostatečnou zásobou pitné vody a benzínu. Partneři Ofranu jsou Vám k dispozici 24 hodin denně i pro řešení jakékoli situace.

Prosím, mějte na paměti, že některé silnice v Orange County, Riverside a San Diego jsou placené stejně jako přejezdy mostů v oblasti sanfrancisského zálivu. Na mnoha dálnicích je vymezena tzv. "carpool line", která je určena pro vozy se 2 a více pasažéry.

Kalifornie má vynikající dálnice, na kterých Vás řízení bude bavit, ačkoliv zdolávání vzdáleností mezi některými místy může být vyčerpávající. Mezistátní dálnice č. 5 křižuje Kalifornii od hranic s Mexikem po Oregon a je ideální pro cestu do Los Angeles nebo San Francisca. Cesty č. 10, 15 a 40 jsou pouštní cesty do Phoenixu a Las Vegas. Silnice č. 80 vede ze severní Nevady do národního parku Eldorado. City of Fresno je branou do známého parku Yosemite.

Přejeme Vám šťastnou a bezpečnou cestu

Jen pár kliků a je hotovo.

Jsme Vám k dispozici před i po pronájmu.

S námi již předem víte, co kolik stojí.

Pouze od renomovaných půjčoven.