Domů USA

USA

Půjčovna aut v USA

Amerika je nazývána "zemí nekonečných příležitostí" a pokud jde o cestovní ruch (natož pak půjčení auta v USA), zdá se tvrzení o zemi nekonečných příležitostí pravdou. USA se rozkládají na 9800000 km2 a jsou rozděleny do čtyř časových pásem od New Yorku až po Los Angeles. Amerika je domovem mnoha stylů, přízvuků, kultur, etnických skupin, památek i podnebí. Některé její části jsou tolik odlišné, že je až těžké uvěřit, že přes 300 milionů jejích občanů zpívá tutéž národní hymnu.
Tohle je na Spojených státech to nejúžasnější, jejich schopnost překvapit a sny změnit v realitu, která je větší než sám život.

Poznat celé Spojené během jediné běžné návštěvy - vlastně ani během vice takových návštěv - se zdá být nemožné. Ovšem pokud by zde byla možnost pronájmu auta, velmi by to pomohlo. Půjčení auta v USA - ať už na Floridě, v Kalifornii či New Yorku, změní Váš pobyt v Americe na fascinující, divokou a inspirující cestu napříč USA.

Hledáte dobrou cenu pronájmu vozu v USA? Pokračujte v našem vyhledávači.

Pronájem auta v USA

Řízení pronajatého auta v USA

Spojené státy americké patří mezi ty země světa, kde půjčení auta je velice jednoduchá, poměrně levná záležitost a kde je možné se přesouvat mezi jednotlivými státy USA bez dalších extra poplatků.

Ofran spolupracuje v USA s hlavními TOP autopůjčovnami, jako Alamo a National, které rok co rok vítězí v průzkumech spotřebitelů.
Tyto společnosti poskytují tisíce možností pronájmu auta v místech jako všechny důležitá letiště, parky, centra památek, turistické atrakce či nejrušnější městská centra.

Samozřejmě nabízí nejmladší vozový park z celé Ameriky, většina vozů je mladší šesti měsíců a na výběr je z ohromného množství vozů 4x4. Oba dodavatelé umožňují jednosměrné pronájmy.
Na hlavních letištích lze využít program "Save Time Service", kdy se vyhnete stání ve frontě. Z dostupných vozů na místě Vám dají na výběr (v rámci zamluvené kategorie). 

Spojené Státy Americké jsou obrovská země plná atrakcí, která návštěvníkům poskytne nezapomenutelný zážitek z cest. S radostí Vám zajistíme ty nejlepší podmínky a služby v oblasti pronájmu vozu.

Každá z 50 zemí USA má vlastní pravidla silničního provozu. Něktá jsou podobná, jiná rozdílná. Doporučujeme se vždy dotázat pracovníka autopůjčovný na dopravní pokyny a to zejména, pokud plánujete přejezd přes vice států.
Vozy půjčované v USA bývají větší než ty v Evropě a mají automatickou převodovku. Jsou plně pojištěna bez nutnosti spoluúčasti včetně pojištění třetí strany až do výše 1 milionu Dolarů.

Přejeme Vám příjemnou a bezpečnou jízdu.

Jen pár kliků a je hotovo.

Jsme Vám k dispozici před i po pronájmu.

S námi již předem víte, co kolik stojí.

Pouze od renomovaných půjčoven.