Domů Obecné O nás
O nás

Půjčovna aut, autopůjčovna po celém světě | Ofran pronájem aut

Jezděte kdekoliv a za nejzajímavější ceny, Ofran byl založen v roce 2005 a je také největším českým zprostředkovatelem pronájmů vozů v zahraničí, nabízejícím možnost půjčení automobilu ve více než 60-ti zemích a na 6000 obchodních místech po celém světě. Stačí si vybrat cíl své cesty a my Vám najdeme nejvýhodnější a nejsnazší řešení za nejlejší cenu.

Díky přidané hodnotě v podobě ceny, servisu, důvěryhodnosti a zkušeností využilo služeb Ofranu již více než 2 miliony lidí.

Žádná překvapení a žádné skryté poplatky - všechny podmínky půjčení automobilu od spoleřnosti Ofran včetně potřebných informací jsou plně a čitelně uvedené na všech dokumentech. Naše cena navíc vždy obsahuje neomezený počet najetých kilometrů, lokální poplatky a veškeré potřebné pojištění pro případ poškození nebo krádeže, navíc většinou bez spoluúčasti. Díky tomu můžete mít svůj rozpočet vyhrazený na dovolenou pod kontrolou a můžete cestovat v klidu.

Mezinárodní společnosti, Ofran spolupracuje s mnoha mezinárodními společnostmi v každé ze svých lokalit jako například: Alamo, Europcar, National, Budget, Avis, Hertz a další. To dává našim klientům nejen nejvyšší možný servis, ale také maximální flexibilitu v průběhu objednávky a cestování samotného.

24/7 po celém světě - Ofran, s modením vozovým parkem a obchodními místy v centrálních lokacích včetně letišť, nabízí plnohodnotnou cestovní asistenční službu 24/7 kdekoliv právě jste. Ofran navíc poskytuje i plnou podporu v případě jakýchkoliv problémů nebo otázek v průběhu zápůjční doby i po ní.

Nízký poplatek za zrušení - Rezervace s Ofranem Vám zajistí takové podmínky, aniž byste se museli obávat vysokých poplatků v případě zrušení nebo změny rezervace.

Ofran také úspěšně provozuje pobočky v Maďarsku, Slovinsku, Rumunsku, Rusku, Bulharsku, Řecku, Kypru a již 15 let úzce spolupracuje s Holiday Autos International, vlastněným Lastminute.com, jednou z největších cestovních korporací na světě.

Mimo prosperující aktivity s tisíci cestovních agentur v České republice a Evropě, Ofran dlouhodobě spolupracuje s mezinárodními hi-tech a průmyslovými společnostmi.

Ofran také provozuje speciální "leť a jeď" program s vůdčími aerolinkami jako je Lufthansa, Swiss Air, Brussels Airlines, Austrian Airlines a hlavními charterovými společnostmi.