Orlandu | Ofran pronájem aut

Půjčení auta v Orlandu

Orlando je považováno za mezinárodní zábavní centrum pro děti i dospělé. Právě zde sídlí Magic Kingdom, Epcot, Sea World, Gatorland, Hollywoodská studia a mnohé další atrakce, které se soustřeďují na dobrou zábavu pro děti, ale také pro ty co jsou srdcem stále ještě děti.

Disney World je pouhých 17 mil jihozápadně od Orlanda poblíž jezera Buena Vista. Takovéto atrakce a moderní dopravní infrastruktura dělá z Orlanda vhodnou destinaci na využití nabídek autopůjčoven. Roční návštěvnost 50 miliónů turistů změnila Orlando ve velmi zábavné a inspirativní místo, které je mimochodem největším konferenčním centrem v USA.

Hledáte zajímavou nabídku na půjčení vozu v Orlandu? Použijte náš vyhledávač (níže)

Půjčovny aut v Orlandu
Projížďky pronajatým voze v Orlandu

Jednoznačně nejvýhodnější a nejsnazší cesta jak si užít možnosti zábavy v Orlandu je půjčení vozu v půjčovně. Dálnice pojmenovaná „ International Drive" vám umožní rychle a jednoduše spojit cestu z letiště do zábavních resortů a obchodních center.

Mezinárodní letiště v Orlandu (MCO) se nachází sedm mil jihovýchodně od centra města. Ofran spolupracuje s několika společnostmi, které pronajímají vozy v této oblasti a také mají pobočky v centru a v okolí jezer Buena Vista a Kissimmee (např. půjčovny: „National", a „Alamo"). S Holiday Autos si můžete vypůjčit velkou škálu typů vozů, mini-dodávek nebo minibusů k uspokojení Vašich potřeb. Zákaznická linka je k dispozici 24 hodin denně a ochotně vám bude asistovat na vašich cestách nejenom v Orlandu, po Floridě ale i v celých Spojených Státech.

Silnice „Interstate 4" (I-4) vede od jihu města do Disney Worldu a ostatních zábavních parků. Alternativní cesta vede podél dálnice „International Drive" kde můžete využít služeb mnoha restaurací, hotelů, golfových hřišť a nákupních center. Pokud se zajímáte o Kennedyho vesmírné centrum na „Cape Canaveral" tak se vydejte po silnici „Route 408" a pak na východ po „Route 528" (s poplatkem).

Plánujete cestovat autem do větších vzdáleností? Orlando je uprostřed státu Florida a to z něj dělá ideální startovací a zároveň finální destinaci pro Vaši cestu. Miami je jen čtyři hodiny cesty jižně po dálnici „Interstate 95" (I-95) a Tampa či St. Petersburg jsou 90 minut západně podél silnice „Route 4". Pokud plánujete cestu i mimo Floridu (například do Georgie) a do dalších jižanských států tak spojnice I-95 je nejlepší volbou.

Přejeme Vám šťastnou cestu.