Domů USA Kalifornie
Kalifornii | Ofran pronájem aut

Půjčovna aut v Kalifornii

Kalifornie je jeden z nejrozmanitějších států USA. Sahá od obřích Redwoodských lesů po Poušť Mojave. Od národního parku Yosemite a Death Valley na východě po přimořské San Francisco a Los Angeles na západě. Má nádhrené útesy, slavné vinice v údolí Napa, nespočet lázeňských resortů a samozřejmě Beverly Hills a Silicon Valley.
Kalifornie je nejlidnatějším státem UAS (má více než 37 milionů obyvatel) a je třetím největším státem. Kalifornii omýlá Atlancký ocean a je domovem Holywoodu a filmového průmyslu, ale pro Američany je to především automobilový ráj. Jediným efektivním způsobem, jak cestovat po Kalifornii je automobilem, protože mírně řečeno veřejná doprava není nejsilnější stránkou Kalifornie. Proto je pro místní obyvatele nezbytné vlastnit auto a pro turisty je v Kalifornii pronájem auta nezbytn. Je to nejjednodušší, nejrychlejší a nejlevnější způsob, jak cestovat, dokonce I z letiště do města.

Pro zjištění ceny za půjčení auta v Kalifornii - klikněte zde

Půjčení auta v Kalifornii
Řížení půjčeného auta v Kalifornii

Jak již bylo zmíněno, v Kalifornii jsou velké vzdálenosti mezi jednotlivými místy, což dělá veřejnou dopravu méně významnou a půjčení auta nezbytným. Pronájem auta v Kalifornii je doporučený ať už plánujete zůstat v oblasti Los Angeles nebo cestovat po otevřené přírodě. Ofran zprostředková v Kalifornii služby hlavních autopůjčoven jako je například společnost Alamo, která má své pobočky na všech významných letištích, zejména v Los Angeles a oblast San Franciska. Půjčovaná auta se dělí do kategorií podle třídy na malé, kompaktní, střední a luxusní vozy a také nabízí minidodávky. Všechny auta mají automatické řazení. Asistenční služby jsou dostupné, ať už jste ve velkém městě nebo na venkově.
Výhodné umístění a prvotřídní služby, které Holiday autos nabízí svým zákazníkům, zvyšuje jejich možnost optimálně naplánovat svou cestu po Kalifornii.

Autopůjčovna Alamo nabízí nejmladší vozový park z celé severní Ameriky. Většina z nich je mladší než 6 měsíců. Nabízí nejširší škálu výběru vozů 4x4 a umožňuje jednosměrné půjčení auta.
Na hlavních letištích si můžete vybrat z mnoha modelů každé vozové třídě. Navíc všechny autopůjčovny v Kalifornii umožňují až 3 další řidiče (nad 25 let) zdarma.

Narozdíl od ostatních států USA je Kalifornie rozlehlou zemí a většina atrakcí je umístěna daleko od obydlených oblastí.
Nezapomeňte se na cesty vybavit dostatečnou zásobou pitné vody a benzínu. Partneři Ofran jsou Vám k dispozici 24 hodin denně i pro řešení jakékoli situace.

Prosím, mějte na paměti, že některé silnice v Orange County, Riverside a San Diego jsou placené stejně jako přejezdy mostů v oblasti sanfrancisského zálivu. Na mnoha dálnicích je vymazena tzv. "carpool line", která je určena pro vozy se 2 a více pasažéry.

Kalifornie má vynikající dálnice, na kterých Vás řízení bude bavit, ačkoliv zdolávání vzdáleností mezi některými místy může být vyčerpávající. Mezistátní dálnice č. 5 křižuje Kalifornii od hranic s Mexikem po Oregon a je ideální pro cestu do L.A. nebo S.F. Cesty č. 10, 15 a 40 jsou pouštní cesty do Phoenixu a Las Vegas. Silnice č. 80 vede ze Severní Nevady do národního parku Eldorado. City of Fresno je branou do známého parku Yosemite.

GPS v Kalifornii
Cena za GPS v Kalifornii je jen $50 na celý týden!

Přejeme Vám šťastnou a bezpečnou cestu

Vždy jste snili o řízení luxusního auta s 4x4 po kvalitních a skvělých silnicích v USA? Nyní je čas si tento sen splnit. Kategorie vozidel s 4x4 je nyní dostupná za zvýhodněné ceny.