Domů USA
Půjčovna aut v USA

Amerika je nazývána "zemí nekonečných příležitostí" a pokud jde o cestovní ruch (natož pak půjčení auta v USA), zdá se tvrzení o zemi nekonečných příležitostí pravdou. USA se rozkládají na 9800000 km2 a jsou rozděleny do čtyř časových pásem od New Yorku až po Los Angeles. Amerika je domovem mnoha stylů, přízvuků, kultur, etnických skupin, památek I podnebí. Některé její části jsou si navzájem tolik odlišné, že je až těžké uvěřit, že přes 300 milionů jejích občanů zpívá tutéž národní hymnu.
Tohle je na Spojených státech to nejúžasnější: Jejich schopnost překvapit a sny změnit v jedinou realitu, která je větší než sám život.

Poznat celé Spojené během jediné běžné návštěvy - vlastně ani během vice takových návštěv - se zdá být nemožné. Ovšem pokud by zde byla možnost pronájmu auta, velmi by toto pomohlo. Půjčení auta v USA - ať už na Floridě, v Kalifornii či New Yorku, změní Váš pobyt v Americe na fascinující, divokou a inspirující cestu napříč USA.

Hledáte dobrou cenu pronájmu vozu v USA? Pokračujte v našem vyhledávači.

Pronájem auta v USA
Řízení pronajatého auta v USA

Spojené státy Americké patří mezi ty země světa, kde půjčení auta je snad snad nejjednodušší. Celý postup je velice jednoduchý, levný a pčesun mezi jednotlivými státy USA je rychlý a nezdržovaný zbytečnými procesními řízeními.

Ofran působí v USA v hlavních autopůjčovnách, jako Alamo a National, která rok co rok vítězí v průzkumech spotřebitelů.
Tyto společnosti poskytují tisíce možností pronájmu auta v místech jako všechna důležitá letiště, parky, centra památek, turistické atrakce či nejrušnější městská centra.

Samozřejmě nabízí nejmladší vozový park z celé Ameriky, většina vozů je mladší šesti měsíců a na výběr je z ohromného množství vozů 4x4 a umožňuje jednosměrné pronájmy.
Na hlavních letištích lze využít program "Save Time Service". Vyberete si z mnoha vozů v každé skupině a vyhnete se stání ve frontě.

Spojené Státy Americké jsou obrovská země plná atrakcí, které návštěvníkům poskytují nezapomenutelný zážitek z cest. S radostí Vám zajistíme ty nejlepší podmínky a služby v oblasti pronájmu vozu.

Každá z 50 zemí USA má vlastní pravidla silničního provozu. Něktá jsou podobná, jiná rozdílná. Doporučujeme se vždy dotázat pracovníka autopůjčovný na dopravní pokyny a to zejména, pokud plánujete přejezd přes vice států.
Vozy půjčované v USA bývají větší než ty v Evropě a mají automatickou převodovku. Jsou plně pojištěna bez nutnosti spoluúčasti třetí stranou až do výše 1 milionu Dolarů.

Přejeme Vám příjemnou a bezpečnou jízdu.