Domů Obecné Ochrana osobních údajů
Ochrana osobních údajů

Všeobecné podmínky
Holiday autos se zavazuje zabezpečit ochranu osobních údajů všech svých zákazníků, jakož i potencionálních zakázníků, kteří navštíví naše webové stránky. Vždy budete informováni o tom, jak budou vaše osobní údaje použity, a jak se zavazujeme chránit vaše soukromí.

Bezpečnostní prohlášení
Velmi pečlivě chráníme osobní data poskytnutá on-line, podnikáme kroky k jejich maximálnímu zabezpečení a staráme se o jejich použití pouze pro zákonné účely. Pro zajištění maximální bezpečnosti při zadávání dat do našeho rezervačního systému užíváme Secure Socket Layer (SSL) ochranný systém. Tento systém zašifruje všechny vaše osobní údaje včetně informací z kreditní karty tak, aby nemohla být přečtena ani přeposílána na internetu. Náš SSL systém je zajišťován Thawte.

Jakmile je transakce dokončena, všechny vaše osobní údaje jsou uloženy v zabezpečeném počítači, nikoliv na serveru, tzn. že nejsou přístupná z internetu.

Informace potřebné k Vaší rezervaci
Při pronájmu vozidla potřebujeme znát Vaše jméno, adresu, telefonní číslo, číslo kreditní karty, její platnost a CVC kód. Pro pojištění potřebujeme znát rovněž věk řidiče. Tyto informace nám umožní provést platnou rezervaci. Jakožto zprostředkovatel, může Ofran Holiday Autos předat některé z těchto základních rezervačních údajů půjčovně aut za účelem potvrzení rezervace.

Zasílání aktuálních informací e-mailem
Pokud budete mít zájem, můžete být zařazeni do naší databáze, jejímž prostřednictvím Vás budeme informovat e-mailem nebo poštou o všech speciálních a propagačních nabídkách, jakož i o změnách v našich službách nebo na našich webových stránkách. O tuto službu se můžete kdykoliv přihlásit prostřednictvím našeho webmastera na info@holidayautos.cz.

Sdílení osobních údajů s třetími stranami
Holiday Autos nikdy nesdílí osobní údaje svých zákazníků se třetími stranami bez předchozího souhlasu zákazníka, a ani tyto údaje neprodává. Výjimku tvoří případy, kdy Ofran holiday Autos bude považovat poskytnutí osobních údajů třetí straně za nevyhnutelné k odvrácení nebo k vyhnutí se nezákonného či zákonem postižitelného jednání. 

Holiday Autos může předat třetím stranám statistická data o svých zákaznících, prodeji, rezervacích nebo údaje s tím související, ale součastí těchto dat nejsou nikdy osobní údaje zákazníků.

Váš souhlas
Při používání webových stránek Holiday Autos souhlasíte s tím, že budou vaše osobní údaje shromažďována a použita tak, jak je výše uvedeno.